Wybór modelu Opla

0
244
jaki model opla

Jeśli w zakresie zainteresowań klienta nie znajdują się duże samochody i vany to świetnym flagowym modelem Opla w segmencie mini jest Opel Adam. Do wyboru jest wiele kolorów, kombinacji wyposażenia i szczegółów wystroju wnętrza. Według producenta nigdy dotychczas samochód z tego segmentu nie miał tak rozmaitych możliwości wyborów stylistycznych. Adam Opel może zawierać wiele elementów dostępnych w wyższych segmentach samochodów, m.in. w system wspomagania parkowania, który sam zaparkuje samochód na miejscu parkingowym. Advanced Park Assist jest ponadto połączony z funkcją wykrywania martwego pola. Auto może być  wyposażone w system nawigacyjno-informacyjny IntelliLink, który pozwala synchronizację ze smartfonami w systemie android i iOS, dzięki czemu pozwala na korzystanie z aplikacji zamieszczonych w Internecie.

adam opel

Klient może wybierać z szerokiej palety kolorystyki nadwozia i kolorów dachu. Kolejnym z atrybutów Adama jest również kolor wnętrza wraz z detalami wykończenia oraz inne wybory stylistyczne, w tym podświetlana LED podsufitka niebo z gwiazdami. W Polsce poza europejskimi wersjami w ofercie jest także podstawowa wersja o nazwie Adam z podstawowym wyposażeniem seryjnym. Samochód jest oferowany benzynowymi silnikami napędowymi: 1,2-litr. o mocy 70 KM, 1,4-litr. o mocy 87 KM oraz 1,4-litrowym o mocy 100 KM. Wszystkie one posiadają pięciobiegową manualną skrzynia biegów. Mogą być opcjonalnie wyposażone w pakiet technologii ecoFlex, który dodatkowo zwiększy ich wydajność. Zawiera on system Start/Stop wyposażony w wysokowydajny akumulator AGM, wzmocniony rozrusznik, zoptymalizowany alternator i przełącznik „eco” umożliwiający włączenie lub wyłączenie systemu.

Ponadto, pakiet obejmuje system Eco Drive Assistant monitorujący zużycie energii i wskazujący najkorzystniejszy moment zmiany biegu. W pojeździe w przypadku wypadku pasażerowie są chronieni przez system poduszek powietrznych. Wszystkie wersje wyposażenia otrzymały po poduszek powietrznych : kierowcy i pasażera, boczne i kurtynowe stanowiące zabezpieczenie podczas wypadku. Podróżni są zabezpieczeni trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. Na pokładzie samochodu nie zabrakło czujników pasażera, który informuje sygnałem dźwiękowym o nie zapięciu pasów bezpieczeństwa. Z tyłu fotele posiadają system ISOFIX.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here