Szczecin – czyszczenie kanalizacji

0
1096
udrażnianie rur szczecin

Jak prowadzimy czyszczenie kanalizacji Szczecin?

 

Jedną z technik jest elektryczna maszyna do udrażniania rur Szczecin – usuwamy dzięki niej zatory, tłuszcze i inne zanieczyszczenia. Przy jej pomocy czyści się brodziki, pisuary, prysznice oraz instalacje burzowe. Udrażnianie rur Szczecin wykonuje się też za pomocą sprężyn elektrycznych. Wielką zaletą tej metody są zamienne końcówki, które pozwalają na łatwe czyszczenie kanalizacji Szczecin.

Udrażnianie rur Szczecin za pomocą spirali mechanicznej

Spirala mechaniczna jest jedną z najefektywniejszych metod, dzięki którym przeprowadzamy czyszczenie i udrażnianie rur Szczecin ze wszystkich zanieczyszczeń. Jej siła i gwarancja przepychania rur Szczecin daje 100% skuteczność czyszczenia kanalizacji Szczecin. Powstaje z 400cm części z hartowanych sprężyn i osiąga wartość do 40m długości.

Wuko Szczecin

Najlepszą metodą na czyszczenie kanalizacji oraz udrażnianie rur używaną przez pogotowie kanalizacyjne Szczecin jest metoda Wuko. Głównymi jej atutami są bezinwazyjność i niewykorzystywanie środków żrących. Jej skuteczność jest stale potwierdzana przez klientów metody Wuko Szczecin. Wuko jest metodą ciśnieniowo-hydrodynamiczną, która polega na tłoczeniu wody przez pompę pod odpowiednim ciśnieniem, które reguluje specjalna głowica. Pod wpływem takiego strumienia kierowanego na ściany rur odrywają się zanieczyszczenia co pozwala na skuteczne udrażnianie rur Szczecin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here