Operacje medycyny estetycznej

0
168

Cele gabinetów medycyny estetycznej w Szczecinie

Głównym obszarem zainteresowania medycyny estetycznej jest poprawa życia pacjenta pod kątem jego fizycznej atrakcyjności. Umożliwia usunięcie niedoskonałości o różnym podłożu, co wpływa na wzrost zadowolenia z swojego wyglądu. Tego typu medycyna jest dzisiaj jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi obszaru dbania o urodę. Przyczyny tegoż trendu znaleźć możemy głównie we wzrastającej świadomości kobiet, które to coraz bardziej sobie uzmysławiają, że upływ czasu jest niestety nieuchronny, niemniej jednak już tempo jego biegu jest zależne w dużej mierze od nas samych. Przeciwnie do zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna ma przede wszystkim za zadanie spowolnić maksymalnie, a częstokroć odrobinę cofnąć upływający czas. Jednocześnie ingerencja medycyny estetycznej w nasz wygląd jest całkowicie naturalna, pacjentka będzie wyglądać młodziej, ale nie poprzez nienaturalnie naciągniętej skórze ale wskutek przeprowadzonych zabiegów które powodują efekt „wypoczętej buzi”.

Medycyna estetyczna oferuje swoim pacjentkom szereg różnych zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia oraz maksymalnym ujędrnieniu skóry (głównie buzi, niemniej jednak i dłoni czy stóp), zminimalizowania/wypełnienia wszystkich zmarszczek a także bruzd, wypełnienia doliny łez/ kości policzkowych, zniwelowania worków pod oczami, poprawienie kształtu twarzy, zmniejszenie przebarwień, wygładzenie wszelkich blizn powstałych w wyniku trądziku/ pooperacyjnych, spłycenia cellulitu i rozstępów/ nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawa kształtu ust;
zwężenia rozszerzonych porów, zamknięcia rozszerzonych porów,
redukcji nadpotliwości, usunięcia rumienia/ tatuaży/znamion/ tłuszczaków/brodawek, korekcji uśmiechu/kolorytu uzębienia/ zgryzu, leczenia trądziku różowatego; spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie bruzd i wszelkich nierówności skóry. Specjalnie do tego przeznaczone preparaty, o stężeniu wyższym niż dostępne w najpopularniejszych kremach czy też w zwykłych gabinetach kosmetycznych przyczyniają się do ogromnej poprawy nie tylko naszego wyglądu, niemniej jednak też ujędrnienia a także wypełnienia skóry. Bardzo ważne są tu głównie dwa aspekty dla pacjenta: na pierwszym miejscu najwyższy poziom bezpieczeństwa stosowania, brak jakichkolwiek komplikacji często z różnymi zabiegami chirurgicznymi oraz brak potrzeby ograniczenia aktywności – absolutnie nie ma w tym przypadku potrzeby hospitalizacji. Spora większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej opiera się na zabiegach które mają nieinwazyjny charakter jednak są one nieco bardziej zaawansowane oraz działają niewątpliwie na głębsze warstwy skóry aniżeli klasyczna kosmetologia. Większość ludzi posiada blizny po przebytym trądziku – przykrą pamiątkę po okresie dojrzewania, którą najczęściej maskujemy grubą warstwa podkładu i dopiero wtedy możemy się cieszyć nieskazitelnie gładką buzią. Szukając drogi powrotu do nieskazitelnej dziecięcej cery odkrywamy wszystkie możliwości, jakie proponuje nam właśnie medycyna estetyczna. Jest ona dosłownie znakomitym sposobem do osiągnięcia nieskazitelnie gładkiej cery poprzez usunięcie tego typu blizn.

Zabiegi medycyny estetycznej

Rodzaj tej medycyny umożliwia również bezpieczne bezpieczne zabiegi: powiększanie ust Szczecin przy zastosowaniu całkowicie bezpiecznych żeli wypełniających. Rezultaty powiększania ust można już zauważyć od razu po przeprowadzeniu zabiegu, który trwa zazwyczaj od kilku do parunastu minut. Satysfakcjonujące efekty powiększania ust potrafią utrzymać się od 8 do 12 miesięcy a wszystko uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji ludzkiego organizmu.

Medycyna Estetyczna Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

Gabinet Medycyny Estetycznej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here