Dlaczego warto wybrać naturalną odżywkę do włosów bez spłukiwania?

0
255

Żadnej kobiety nie trzeba chyba przekonywać, jak ważne są zdrowe, lśniące włosy. Niestety, im dłuższe je mamy i im mniej czasu mamy na ich pielęgnację, tym trudniej będzie uzyskać oczekiwany efekt. Naturalnym jest więc poszukiwanie takich sposobów pielęgnacji włosów, które pozwolą nam zaoszczędzić czas. Jednym z takich sposobów jest korzystanie z odżywek do włosów bez spłukiwania. Przyjrzyjmy się im zatem bliżej.

odżywka bez spłukiwania

W jakich sytuacjach przyda nam się naturalna odżywka do włosów bez spłukiwania?

Prosta odpowiedź „w każdych, szczególnie gdy nasz czas jest ograniczony” będzie dobra, ale odrobinę zbyt mało konkretna. Spróbujmy zatem przejść do konkretnych sytuacji, w których taka odżywka – jak choćby Swiss Image – będzie bezcenna.

  1. Gdy nasze włosy zbytnio się elektryzują. Szczególnie zimą, moment zdjęcia czapki może być dla nas stresujący, gdy wiemy, że pod nią znajdziemy włosy tak naelektryzowane, że zapewne przez jakiś czas bylibyśmy w stanie ładować z nich nasz telefon. Ponieważ jednak niekoniecznie jest to zjawisko, które się nam podoba, to pomóc nam może odżywka bez spłukiwania. Jedno użycie i problem na dłuższy czas zniknie. Oczywiście, jeśli po jakimś czasie powróci – będziemy już na niego gotowe, nasza odżywka tylko czeka, by nam pomóc.

  2. Gdy włosy po ciężkim dniu stracą swój połysk, szybko możemy go przywrócić, właśnie poprzez aplikację odżywki. Gdy włosy będą lepiej odbijały światło, będą też wyglądały na znacznie zdrowsze.

  3. Problemy z rozczesywaniem. Gdy mamy dłuższe włosy, z pewnością co jakiś czas te niesforne kosmyki sprawiają, że rozczesanie ich staje się wyzwaniem. Tym bardziej problemem będzie sytuacja, w której dopuściliśmy do powstania kołtuna. Szczęśliwie, również w tej sytuacji może nam pomóc odżywka bez spłukiwania, lub odpowiednie serum – zależy co akurat znajdzie się pod ręką. Ze względu na liczbę zastosowań, odżywka wydaj się bardziej praktycznym rozwiązaniem. Pamiętajmy jedynie, że nie zawsze w takich sytuacjach powinniśmy aplikować ją bezpośrednio na włosy – czasem będzie lepiej nałożyć ją na dłonie i dopiero nimi rozprowadzić po włosach.

  4. Zadbanie o końcówki. Właściwa pielęgnacja końcówek włosów, tak aby się nie rozdwajały, ani nie uszkadzały – nie jest prosta. Warto rozważyć stosowanie specjalnych odżywek silikonowych na same końcówki, jednak tu również może nam pomóc nasza sprawdzona, naturalna odżywka do włosów bez spłukiwania. Jej skład bowiem zapewnia właściwe odżywienie również tych trudnych części naszych włosów.

  5. Niechciana puszystość. Co prawda puszyste włosy nie brzmią źle, ale napuszone – wyglądają najlepiej. Gdy zatem nasze włosy stracą gładkość – kolejny raz warto wyciągnąć z torebki naszą odżywkę.

Patrząc na powyższe zastosowania – nie pozostaje nam nic innego, niż zadać pytanie – czy już masz swoją odżywkę w torebce i na półce?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here