Serwisowanie rolet w Szczecinie

0
823
rolety zewnetrzne szczecin

Naprawa rolet to komfort i bezpieczeństwo

Lato to okres, kiedy dni są najdłuższe, a słońce grzeje najmocniej. Chcąc chronić swoje mieszkania i domy przed zbyt intensywnym nagrzewaniem, cały szereg osób montuje w oknach zewnętrzne rolety w Szczecinie. Poza skuteczną ochroną przed nasłonecznianiem, gwarantują one w dodatku intymność i pełnią funkcję ochrony antywłamaniowej. Jednak tak samo jak każde inne urządzenie mechaniczne, zaopatrzone w ruchome części, tak samo zewnętrzne rolety Szczecin być serwisowane.

zewnętrzne rolety szczecin

Powody serwisowania rolet

Istnieje duża ilość powodów, dla których serwis rolet powinien być zamawiany przynajmniej raz w roku, a jeszcze lepiej dwa razy. Przede wszystkim dla płynności działania rolet, bardzo ważne jest smarowanie mechanizmów zębatych. To one odpowiadają za płynne, lekkie i ciche podnoszenie i opuszczanie rolet okiennych i drzwiowych, montowanych na zewnątrz budynków. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w pakiecie naszego serwisu ma miejsce naprawa rolet Szczecin, dostępna dla osób prywatnych , oraz firmom posiadającym jeden z którychś rodzajów rolet zewnętrznych. Mamy do zaoferowania profesjonalny serwis rolet gwarancyjny i pogwarancyjnych dla wszystkich rodzajów rolet zewnętrznych każdego producenta . W gamie naszych usług jest zarówno naprawa rolet sterowanych ręcznie, jak i za pomocą energii elektrycznej. Wymiana pojedynczych elementów, uszczelek, oczyszczanie mechanizmów i wiele innych usług serwisowych, które sprawią że Państwa rolety na nowo będą działać tak, jak moment po zamontowaniu. Kiedy powinno się zdecydować się na serwisowanie i przegląd rolety zamontowanej w oknach lub drzwiowej Państwa budynku? Istnieje dużo śladów, mogących wskazywać że zadanie to powinno być wykonywane jak najszybciej.

Naprawa rolet zewnętrznych w Szczecinie

Głośna praca rolet – kiedy zwróci Państwa uwagę to, że opuszczanie i podnoszenie wywołuje charakterystyczny, metaliczny dźwięk, znaczy to, że brakuje smarowania. Należy wówczas naoliwić mechanizm, szczególnie jeśli chodzi o rolety elektryczne. Brak smarowania oznacza zwiększenie tarcia, co może skutkować nawet spaleniem silnika. Wówczas koszty naprawy będą dużo większe , niż standardowy serwis rolet. Problemy z podnoszeniem i opuszczaniem rolet – w czasie gdy rolety z problemem się podnoszą i opuszczają lub widzą Państwo że coś blokuje ich ruch, wówczas należy wezwać serwis rolet Szczecin. Prawdopodobną przyczyną są zanieczyszczenia stałe, które mogły zablokować prowadnice lub przedostać się do kasety rolety, blokując działanie mechanizmów. Serwis zajmie się ich dokładnym oczyszczeniem, a jednocześnie przeprowadzi przegląd innych części, upewniając się że są w dobrym stanie i działają bez zarzutu.

Uszkodzenia mechaniczne rolet zewnętrznych

Bardzo często rolety zewnętrzne Szczecin ulegają mechanicznym awariom. Piłka uderzająca w rolety lub celowe uderzenie dłonią bądź próba wyłamania rolet przez napastnika. Każde z tych działań może pozostawić długotrwały ślad w postaci wgniecenia, wygięcia, a czasami i złamania rolety. W zależności od stopnia defektu, może to całkowicie uniemożliwić jej opuszczenie lub podniesienie. Na ten czas konieczna jest specjalistyczna naprawa rolet Szczecin, polegająca na wymianie uszkodzonych części na nowe . Nasz serwis rolet wykona te prace prędko, dobrze i w dobrej cenie. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, celem uzgodnienia terminu przeprowadzenia serwisu lub naprawy, a także wykalkulowania przewidywalnych kosztów tej usługi. Zapewniamy wykonanie napraw na oryginalnych częściach wszystkich dostępnych na rynku producentach lub wysokiej jakości częściach zamiennych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here