Konstrukcje stalowe hal – Mazowieckie, Lubelskie

0
351

MetBud to firma produkującą hale stalowe. Naszą wiodącą specjalizacją jest budowa hali stalowej na terenie województwa lubelskiego. Met-Bud to także producent hal magazynowych, które dystrybuujemy głównie w mieście Siedlce.

 

Posiadamy własne zaplecze magazynowe, co pozwala terminowo i rzetelnie wykonywać zlecenia. W naszej firmie zatrudniamy tylko wysokiej klasy robotnicy z doświadczeniem w branży budowlanej. respektujemy wszystkich norm unijnych, które obowiązują wszystkich producentów hal stalowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nie tylko na produkowanie ale także na montowanie różnych konstrukcji stalowych hal. Budowa hali stalowej to także nasza pasja, którą pielęgnujemy od wielu lat. Jako że firma MetBud – producent hal magazynowych mieści się w Siedlcach, szczególnie lubimy zlecenia z województw mazowieckiego oraz lubelskiego, jednak w przeszłości montowaliśmy też hale na terenie całej polski.

 

Nasze realizacje

Firma Met-Bud znajduję się na rynku już wiele lat w tym czasie zbudowaliśmy już kilkadziesiąt realizacji hal magazynowych. na naszej stronie znajduję się także dużo zdjęć realizacji konstrukcji stalowych hal. Na naszej stronie www można także zobaczyć mnóstwo certyfikatów uprawniających nas do realizowania naszych produkcji. Firma wyróżnia się także partnerstwem z wieloma innymi podwykonawcami z którymi współpracuje przy produkcji hal magazynowych. warto pochwalić się faktem że zaufało nam już wiele firm z wszelakich branż. budowaliśmy konstrukcje magazynowe hal dla przedsiębiorstw z branży spożywczej, budowlanej i motoryzacyjnej. Za każdym razem nasi zleceniodawcy byli zadowoleni z przeprowadzonych prac oraz polecali nas innym. Dowodzi to, że jesteśmy silną marką nie tylko na terenie województwa mazowieckiego ale także na terenie całej Polski. Z wielkim zaangażowaniem podejmiemy się wszelkiego rodzaju prac które wchodzą w zakres naszych usług

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here