Idealne brwi – zabieg microbladingu

0
1704

GOTOWA DO IDEALNYCH BRWI – OPIS O ZABIEGU MICROBLADING

Prawie każda z Was najpewniej myślało już o korygowaniu brwi za pomocą microbladingu. Ale chyba prawie nigdzie nie natknęłam się z reportaż z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w studiu makijażu, to zapraszam do mojego relacji. Microbladingu nie wykonuje się maszynką do zwykłego tatuażu ale specjalnym piórem na które składa się tak zwany pen oraz mikroostrze – stworzone z wielu igiełek ułożonych w prostej linii, te łudząco przypominają mały nożyk. Dlatego również jest to mega precyzyjna praca, która wymaga wrażliwej makijażystki, bo prawie każdy mikro włosek jest rysowany ręcznie i powinien być dobrze wykonany. Następnie po narysowaniu włosków za pomocą pióra, brwi dodatkowo są namaszczane na chwilę pigmentem, aby się jeszcze lepiej zapigmentowały.

microblading

Permanentne malowanie brwi

to sposób na utrwalenie make up’u przez długi czas, bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu. Gdybyś chciała być na co dzień najpiękniejsza, zarówno na saunie, podczas biegania lub na weselu koleżanki, a make up winien być niezmywalny to koniecznie pomyśl o microblading i skontakuj się ze studiem makijażu permanentnego w Szczecinie.

Czy Makijaż permanentny brwi boli

Nie będę opowiadać głupstw – nie jest w 100% bezbolesny. Pomimo stosuję się specjalistycznej maści oraz znieczulenia na podstawie lidokainy. Sama prywatnie miałam delikatny ból połączony z dziwnym odczuciem drażniącej skóry. pomimo to uzyskany efekt po wykonaniu makijażu permanentnego wynagradza mi ten lekki dyskomfort więc gdybym musiała iść na zabieg ponownie to nie zwlekałabym się ani sekundy.

Jak dużo makijaż permanentny?

Microblading w Szczecinie kosztuje od 400 pln do 1350 zł w zależności od salonu oraz osoby, która zrobi zabieg. W cenę wkalkulowany jest makijaż uzupełniający, który wykonujemy najczęściej po 20 dniach, gdy kobiece brwi się zregenerują. Wtedy powinniśmy delikatnie poprawić ich kształt, dorobić kreski w miejscach, w których ich brakuje a także do koloryzować. Efekty microbladingu utrzymuje się od roku do trzech lat. Umów termin w polecanym studiu makijażu permanentnego w Szczecinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here