Dom jednorodzinny w większym miasteczku

0
197

Dom jednorodzinny w jakimś większym miejscu

W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć jakieś mieszkanie albo domek jednorodzinny w większym miasteczku. A dzieje się tak, że urbanizacja na terenie naszego kraju jest na niezwykle wysokim poziomie i zwyczajnie brakuje wolnych domów w odniesieniu do ludzi, którzy je poszukują. Często wydaje się nam, że tego typu rzeczy mają miejsce tylko w Chinach jednak niestety jest już tak na wszędzie. Ogromnym negatywem na przyszłość jest to, że brakuje chętnych do inwestowania swoich pieniędzy w mieszkania. Trochę mnie to zadziwia, ponieważ jest bardzo duży popyt na wszelkiego typu nieruchomości jak pisałem nieco wcześniej, zatem można na tym naprawdę bardzo dobrze zarobić. Decydują się na to natomiast nieliczni.

Jakiś czas temu znalazłem tekst w internecie który nosił tytuł „Domy jednorodzinne Warszawa poszły jak świeżutkie bułki „, okazało się później, że jakiś inwestor postawił osiedle strzeżonych mieszkań. Ceny tych lokalów znacząco przekraczały rozsądne ceny za kiepski stan techniczny i niewykończone wyposażenie tych wnętrz. Dowiedziałem się, że wszelkie mieszkania rozeszły się w tym samym dniu, w którym zostały dopuszczone do sprzedaży. To bardzo interesujący przykład tego, jak ten problem wciąż rośnie.

Domy Warszawa/Kraków/Poznań, to tytuły, które są wpisywane są do wyszukiwarki internetowej paręset razy dziennie przez naszych obywateli. Szkoda osób, które nie potrafią wyszukać dla siebie jakiegoś mieszkania, niestety zawsze społeczeństwo cierpi na wszelkich błędach rządów z dawnych lat oraz braku osób, które wzięły by się za coś porządnie. Zawsze tak było a także raczej tak już będzie za każdym razem. Jednakże mam ogromną nadzieję, że więcej inwestorów będzie decydowało się na inwestycje w wszelkiego typu nieruchomości, co spowoduje, że nie będziemy się musieli tak męczyć ze znalezieniem mieszkania dla siebie.

Mam także nadzieję, że coraz więcej będzie takowych publikacji jak ten który przytoczyłem dziś, na przykład „domy wilanów” czy „domki ulica śliczna”. Niestety na takie coś musimy czekać parę długich lat, bo na razie nie widać, aby ktokolwiek zabierał się za budowanie nowych osiedli mieszkaniowych, a coś takiego nie trwa parę miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here