BitBay opinie

0
8321

Bit Bay Opinia

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

Nowy system Bit Bay 3.0

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała sporządzona z sądzą o traderach, dla jakich ma znaczenie przede wszystkim szybkość transakcji. Aby wydołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana tudzież urozmaicona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne.

BitBay rejestracja

Zaczynamy od stworzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent „Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay została znacznie sprowadzona. Po pierwsze starczy kopsnąć adres email.

Po chwileczek na kopsnięty poprzez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przesiany przez nas nick oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w czasie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

„Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która świta na gadzinowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest wiążąca po przekroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz „Zweryfikuj własne konto”.

Wnosimy się do blankietu widocznego na niżej położonym fotogramie.

Wycena polega na potwierdzeniu naszej identyczności na podstawie załączonego dokumentu. Może stać się nim dowód indywidualny, prawo jazdy lub paszport. Z drugiej strony pożądane jest potwierdzenie naszego adresu poprzez przesłanie skanu dowolnego rachunku za przykładowo. prąd/telefon, na którym widnieje przekazany przez nas adres zamieszkania.

Profile firmowe w BitBay

:

BitBay zapewnia możliwość również założenie konta firmowego. Konta firmowe zostały przyszykowane z sądzą o użytkownikach, którzy prowadzą prywatną aktywność gospodarczą i chcieliby być w stanie tradowania i wirowania środkami służbowymi. Wszelakie faktury będą wówczas wystawiane automatycznie na dane przedsiębiorstwa.

Płatności na Bit-Bay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy opcję „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej możliwości rychłej zapłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu o tyle o ile 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego czy też przydatnego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w relacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę „Moje konto”.

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także w górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu nadrzędnym klikamy na sytuację „Giełda”.

W górze ekranu występuje modyfikowane menu, gdzie charakteryzujemy jaki rynek nas interesuje. Możemy wymieniać Bitcoin jak i Litecoin na trzy dostępne kasy – Pln, Eur i Usd. Co więcej, platforma Bitbay proponuje także alternatywę wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przeanalizować trzy główne skompilowania, na które zwracać będziemy fantastyczną uwagę:

Oferty skupu (BID) – wszelkie obecnie wystawione propozycje eksploatatorów serwisu, w których to sylabizują oni swoją gotowość do zakupu nazwanej ilości Btc za oferowaną poprzez siebie wartość.

Oferty sprzedaży (ASK) – a zatem sytuacja analogicznie odwrotna – eksploatatorzy oświadczą tu, iż mają określoną ilość Bitcoinów, które potrzebują sprzedać, pod warunkiem tymczasem uzyskania za nie zadeklarowanej przez siebie ceny.

Minione transakcje – spis najświeższych transakcji ziszczonych pomiędzy eksploatatorami serwisu (w prawym szlachetnym rogu)

Oferty skupu pogrupowane są według kursu dla transakcji od największej do najniższej, ponadto oferty odsprzedaży, według tej samej procedury, aczkolwiek poczynając od wartości najmniejszej.

Jak dokonać zakupu bitcoin?

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

Jak zrobić wypłatę z Bit-Bay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Ogólne opinie o giełdzie Bit-Bay?

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinie Bit Bay

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: opinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here